Registrace pilotů

Vítejte na palubě!

Vyplněním přihlášky se zavážete k participaci na akci. Po jejím odeslání bude Vaše přihláška revidována organizátorem a budete k vyzváni k zaplacení účastnického poplatku. Startovné je nevratné.

Startovné pro balóny bez reklamního sdělení: 1 000 Kč.

Startovné pro balóny s reklamním sdělením: 5 000 Kč + dobrovolná částka. V případě balónu s neaktivní reklamní smlouvou bude startovné domluveno individuálně s organizátorem akce.

Celá výše startovného, vč. dobrovolné částky bude použita ve prospěch charitativního záměru akce a výše příspěvku bude u každého balónu zveřejněna zde na webu.

Let plánujeme na jeden z víkendů v březnu 2018, tedy 3.–4. 3., nebo 10.–11. 3., nebo 17.–18. 3., nebo 24.–25. 3. Poletí se v první vhodný termín, kdy počasí dovolí. Přesný termín letu bude ohlášen organizátorem 2 dny před startem.

Vzhledem ke smyslu akce piloty žádáme, aby poskytli alespoň jedno volné místo v koši svého balónu pro naše partnery, reportéry a další. Nabídnete-li míst více, budeme rádi.

Balóny nemusí být vybaveny odpovídačem. Ostatní výbava a letecké přístroje jsou povinné. Detailní informace k výbavě a organizaci dostanou přihlášení piloti v průběhu února.

Registrace byly uzavřeny.

Český balónový svaz

Český balónový svaz
Ricoh

Generální partner

Český balónový svaz z.s.
Šeránkova 311/4
616 00 Brno
www.balonovysvaz.czFacebook

Kontakt:
Telefon: +420 737 041 100
E-mail: info@balonynadprahou.cz